На місці вбивства Ґонґадзе знайшли ще 10 трупів

Генпрокуратура розповіла про масове поховання, знайдене на місці, вказаному заарештованим генералом Олексієм Пукачем, як місце вбивства журналіста.

На вказаному генералом Олексієм Пукачем місці вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе було знайдено останки ще 10 людей.

Про це ТСН повідомив голова прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко. За його словами, знахідку було зроблено поблизу села Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

В цьому місці правоохоронці знайшли останки семи чоловіків, двох жінок і однієї дитини.

"Залишки в селі Сухоліси не відповідають християнським похованням. але за зовнішніми ознаками цим залишкам 40-50 років", - прокоментував Бойченко.

Разом із тим, експерти ще не встановили, скільки років пролежали в землі останки двох людей, знайдені поруч із похованням черепа журналіста поблизу села Довгалівське на Київщині. Лежати вони могли, за даними Генпрокуратури, недовго, і, крім того, могли піддатися впливу мінеральних добрив.

В той же час, ГПУ не підтвердила, але й не спростувала версію про численні вбивства, які могли скоїти підопічні генерала Пукача.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на місці поховання черепа, який, ймовірно, належав Георгію Ґонґадзе, біля села Довгалівське на Київщині були знайдені останки двох людських тіл.

Раніше також повідомлялося, що на місці вбивства Ґонґадзе поблизу Сухолісів було знайдено останки шістьох людей.

Нагадаємо, на початку повідомлялося, що череп вбитого журналіста було знайдено поблизу села Сухоліси, втім за уточненою інформацією його знайшли біля села Довгалевське.

За висновком українських експертів, знайдені рештки черепа дійсно належали журналісту. Але на останки ще чекає закордонна експертиза.

Читайте також:

Експерти довели, що знайдений під Києвом череп дійсно належить Ґонґадзе

Справжнє місце поховання голови Ґонґадзе знайшли журналісти

Мати Гонгадзе хоче провести приватну експертизу черепа

Генпрокуратура відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

ВідеоНа місці вбивства Ґонґадзе знайшли ще 10 трупів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: