Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На могилі Бандери в Мюнхені хочуть встановити сигналізацію

Черговий випадок осквернення поховання обірвав терпець родичів провідника ОУН.

Рідні провідника ОУН Степана Бандери планують установити відеоспостереження на його могилі в Мюнхені. До цього спонукало чергове осквернення поховання лідера українських націоналістів середини ХХ століття, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Днями білий мармуровий хрест з обох боків розмалювали червоною фарбою. Про це повідомили туристи, які відвідували могилу Бандери.

Значної шкоди вандали не завдали. Фарбу відмили фактично одразу.

Це вже третій випадок вандалізму на могилі Степана Бандери за останній рік. Минулого літа зловмисники взагалі скинули хрест і намагалися розкопати могилу.

Відео Рідні Степана Бандери планують встановити відеоспостереження на його могилі у Мюнхені

Хуліганів поліція жодного разу не знайшла. Тож родина Бандери планує встановити на могилі відеоспостереження і сигналізацію.

"Я буду тепер говорити з підприємством, яке займається алармом і камерами, щоби вони мені виставили кошторис, скільки буде коштувати такий захід. І тоді ми рішимо від Українського інституту освітньої політики, щоби вбудувати там аларм, який би відстрашував цих людей від тої ганебної праці, яку вони роблять на могилі Степана Бандери", - розповів зять Бандери Андрій Куцан.

Для цього потрібно розпорядження поліції. Це проблематично через захист персональних даних відвідувачів цвинтаря.

Як уже повідомлялося, у Мюнхені знову осквернили могилу Бандери.

Залиште свій коментар

Вибір редакції