Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На могилі Януковича-молодшого в окупованому Криму з’явився бюст 

На надгробному пам’ятнику – дата смерті сина утікача.

В окупованому РФ Севастополі на Братському військовому цвинтарі з'явився великий надгробний пам'ятник сину екс-президента України Віктора Януковича -  Віктору Януковичу-молодшому. Про це повідомляє "Крим. Реалії".

За даними ЗМІ, Янукович-молодший загинув на Байкалі у березні 2015 року – авто, в якому він перебував, нібито провалилося під кригу.

На бюсті зазначені дати народження та смерті (16.07.1981 р. - 20.03.2015 р.) сина екс-президента  та його ім’я -  "Віктор Вікторович Янукович". Над бюстом – велика арка із цитатою з Євангелія від Іоанна: "Немає більше тієї любові, як такої, що хтось покладе душу свою за друга свого". Територія навколо пам’ятника огороджена кам'яним парканом, там встановлена лава та посаджена молода сосна.

ВідеоБюст на могилі Януковича-молодшого у Криму

Бюст на могилі Януковича-молодшого у Криму

За даними ЗМІ, 20 березня 2015 року в Росії, на озері Байкал, за 200 метрів від берега острова Ольхон, під кригу провалився автомобіль "Фольксваген". В результаті цього інциденту загинув 33-річний Віктор Янукович-молодший. П'ятеро пасажирів авто, за інформацією російської поліції, врятувалися.

Тіло сина Януковича, за даними мас-медіа, на чартері доправили до Сімферополя з Іркутської області, а потім перевезли до Севастополя. Журналісти повідомляли, що Янукович був присутній на похороні сина.

ВідеоНа могилі Віктора Януковича молодшого з'явився новий хрест

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції