На молитву за мир в Україні прийшли всі церкви, крім Московського патріархату

На Михайлівській площі зібралися священики православної, католицької та інших церков.

Спільна молитва за мир в Україні відбулася на Михайлівський площі Києва. Туди прийшли римо-католики, греко-католики, священики УПЦ-КП та УАПЦ, представники вірменської церкви та інших конфесій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Організатори запрошували і священиків УПЦ Московського патріархату, однак ті не прийшли.

Духівництво різних церков говорили про те, що Україні як ніколи потрібна єдність. А молитва – це той захід, який може об'єднати всіх українців у такий важкий час. Особливо спільна молитва, яка є дієвішою і сильнішою – переконують священики.

"Завдання церкви – молитися, щоб Господь змилувався над нами і подарував нашому народу мир і злагоду", - пояснив ігумен УПЦ-КП Ієремія.

"Всі, хто воює в АТО – захищають єдність краю і мир. Вони теж належать до різних конфесій. Коли вони чують, що ми тут молимося разом – це для них дуже важливо", - переконаний архієпископ Римо-католицької церкви Петро Мальчук.

На Михайлівську площу також привезли мощі блаженної Марти Вєцької. Усе своє життя вона допомагала тяжко хворим у шпиталях. А після смерті їй молилися католики, уніати, вірмени та православні. Після молитви всі, хто прийшов на Михайлівську площу, мали змогу прикластися до мощів.

Як повідомлялося, цього року УАПЦ встановила піст і молитву за героями АТО і "Небесної сотні".

ВідеоНа Михайлівський площі православні і католики єднаються у молитві за мир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: