На найближчому засіданні Ради БЮТ спробує звільнити Табачника

Призначення Табачника, "відомого своєю антиукраїнською діяльністю, фракція БЮТ розцінює як зневагу до Української держави".

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вимагатиме від Верховної ради на найближчому засіданні в першочерговому порядку розглянути питання про відставку Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки.

Про це йдеться у заяві фракції БЮТ.

Призначення Табачника, "відомого своєю антиукраїнською діяльністю, фракція БЮТ розцінює як зневагу до Української держави".

"Перебування в уряді відвертого українофоба з україноненависницькими поглядами на посаді, від якої напряму залежить виховання, освіта, формування духовності української молоді, вже сьогодні викликало хвилю обурення широкої громадськості, учнів шкіл, студентів, наукової еліти. Попри те, до цього часу ані Віктор Янукович, ані Микола Азаров не відреагували на акції протесту, чим ще раз підтвердили, що саме вони є апологетами антиукраїнської політики в Україні”, - наголошують у БЮТ.

Також у фракції БЮТ вважають, що "про початок роботи нинішньої влади на руйнування української духовності свідчить печерний вандалізм у Криму, де публічно було спалено книжки з української історії. І знову ані Янукович, ані Азаров не дали відповідної оцінки, своїм мовчанням освятивши безкарність і вседозволеність антиукраїнських сил".

"Бютівці" переконані, що позиція щодо звільнення Табачника буде підтримана у Верховній раді України, і що це буде впевнена консолідована позиція представників парламентської опозиції, які не допустять перебування на міністерській посаді людини, яка "потрапила в уряд за вказівкою Кремля".

Фракція БЮТ звертається до всіх народних депутатів, яким небайдужа доля України, своїм голосуванням за звільнення Табачника стати на захист державності та незалежності України та зупинити шабаш радикальних антиукраїнських сил.

Нагадаємо, 12 березня у Верховній раді був зареєстрований проект постанови по звільнення новопризначеного міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

Проект зареєстрував лідер депутатської групи "За Україну!" В’ячеслав Кириленко.

Читайте також:

Табачник пообіцяв, що його погляди не вплинуть на роботу Міносвіти

Через призначення Табачника звільнився вже другий заступник міністра освіти

У Херсоні створили осередок спротиву з вимогою відставки Табачника

Міністра освіти Табачника вимагають звільнити за "українофобію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: