На депутатів із БЮТ завели справу

СБУ порушила кримінальну справу проти народних депутатів від БЮТ за перешкоджання роботі Київського адміністративного апеляційного суду.


Про це повідомив сьогодні в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко. За його словами, голова суду повідомив у своїй заяві, що йому погрожують народні депутати від БЮТ. На підставі вказаної заяви голову суду взяли під охорону співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа".

Наливайченко також повідомив, що СБУ запропонувала міністру внутрішніх справ Юрію Луценку включити представників МВС до оперативно-слідчої групи, оскільки, за інформацією Наливайченка, нардепи викликали міліцію, "але не для охорони суду, а для власної охорони". Крім того, за даними СБУ, нардепи викликали у суд кримінальних авторитетів.

Наливайченко заперечує участь у вчорашній сутичці в Центральній виборчій комісії співробітників спецпідрозділу "Альфа".

"Наші люди участі в сутичці не брали", - сказав Наливайченко.

За його словами, учора до СБУ звернувся голова ЦВК Володимир Шаповал із проханням надати йому охорону. У зв’язку з цим співробітники СБУ прибули до ЦВК, але "як тільки необхідність в цьому відпала – це було ще до обіду – вони залишили приміщення ЦВК", - зазначив Наливайченко.

Також Наливайченко заперечує присутність бійців "Альфи" в нарадчій кімнаті Апеляційного адміністративного суду Києва 11 жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: