Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"На нас дивляться люди із зброєю у руках": лідер "Бумбоксу" пояснив, чому на концерт на межі з Кримом не запросили глядачів

Крім питань безпеки, була ще й авторська задумка для фільму.

Гурт "Бумбокс" дав концерт на адміністративній межі з окупованим Кримом. Це була співоча акція на підтримку всіх політичних бранців Кремля, зокрема Олега Сенцова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сцену встановили майже на кордоні, вона була повернута до півострова, адже, в цьому головна мета акції – артисти звертаються не до глядачів, які прийшли, а до вкраденої землі. Принаймні російські прикордонники з того боку точно чули артистів, адже перебувають від українського пропускного пункту всього за 800 метрів, їх навіть видно. Глядачів не кликали, бо ця територія потенційно небезпечна. "Он бачите – на нас дивляться люди із зброєю у руках, ось чому без людей. Це повернення уваги світової спільноти до політичних бранців Кремля, зокрема одного з них – Сенцова", - пояснив соліст Андрій Хливнюк.

Відео"Бумбокс" провів акцію на підтримку політичних бранців Кремля

Для виступу гурту сцену встановили майже на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. Вона повернута до півострова, адже в цьому головна мета акції. Акцію проводять спільно з Білоруським вільним театром, який знімає фільм, аби про агресію Росії щодо України не забували в світі.

"Бумбокс" провів акцію на підтримку політичних бранців Кремля

Акцію "Бумбокс" провів спільно з Білоруським вільним театром, який знімає фільм, аби про агресію Росії щодо України не забували в світі. "Наступною може бути і буде Білорусь", - вважає директор цього театру Микола Халезін. Ця акція задумувалась, як співочий протест без глядачів, але люди дізналися із соціальних мереж про концерт і приїхали не тільки з материкової України, а й із Криму. "Ми віночки вдягли вже тут – там не вдягнеш. Жителі Південної Кореї відправляють кульки з листами свободи до Північної Кореї – в принципі, це паралель", - кажуть дівчата з окупованого росіянами півострова.

Зо півтисячі людей із сусідніх сіл приїхали цілими родинами. "Ми близько тут, воно нам дуже болить", - розповіла мешканка села Мирне Ірина Канівець. "Якщо ми на коліна не станемо, нас будуть бачити – то неодмінно буде результат", - переконаний мешканець Каланчака Андрій Лабушинський. Люди у відповідь на пісні зі сцени кричали: "Крим – це Україна, є і буде навіки".  Але більшість тих, хто в цей час перетинав кордон, на акцію не зважали. "Це беззмістовно, воно ні на що не вплине", - казали такі особи. Однак були й такі, хто зупинявся і фільмував концерт. "Хоч тут нас хтось підтримує, хоч артисти стараються, якщо уряд не може", - зізнався житель окупованого Криму Олександр.

Як повідомлялося, співочий протест стане частиною документального фільму, який знімає Білоруський вільний театр. Планують його закінчити у серпні, а показати в жовтні спершу в Україні, а потім в усьому світі.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції