На навчаннях "Сі Бриз" травмовано українського матроса

Лікарі оглянули потерпілого матроса і надали йому першу медичну допомогу. Моряка госпіталізували до Севастополя у військово-медичний клінічний центр Кримського регіону.

У ході навчань "Сі Бриз – 2010" при виконанні завдання матрос українського корвета "Тернопіль" отримав травму.

Про це 20 липня повідомили в прес-центрі командування Військово-морських сил Збройних сил України.

При цьому характер травми не повідомляється.

Лікарі корвета "Тернопіль" та фрегатів "Тейлор" Військово-морських сил США і "Явуз" Військово-морських сил Туреччини оглянули потерпілого і надали йому першу медичну допомогу, зазначили в прес-центрі.

Пізніше катером з борту корвета "Тернопіль" постраждалого моряка доставили на борт американського фрегата. Вертоліт Ка-27 Сакської морської авіаційної бригади Військово-морських сил України сів на палубу фрегата "Тейлор", прийняв потерпілого і госпіталізував його до Севастополя у військово-медичний клінічний центр Кримського регіону.

"Інших подій у ході навчань не було", - додав керівник Одеського регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Сергій Братчук.

Після евакуації постраждалого навчання продовжилися.

Нагадаємо, 12 червня в південних областях України розпочалися міжнародні військові навчання "Сі Бриз-2010". За даними українського Міноборони, темою навчань цього року визначено планування та проведення міжнародної антипіратської операції.

У навчаннях, крім військовослужбовців України та США, беруть участь представники Азербайджану, Бельгії, Німеччини, Греції, Грузії, Данії, Молдови, Польщі, Туреччини, Швеції і військовий спостерігач від Австрії. Завершаться навчання 23 липня.

Читайте також:

На півдні України розпочалися військові навчання "Сі Бриз"

Бійка між противниками НАТО і міліцією в Одесі

В Україні проходять військові навчання "Сі Бриз-2010"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: