Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На найбільшій книжковій ярмарці світу прочитають твори Сенцова

Український стенд у Франкфурті став одним із кращих за роки Незалежності.

У Німеччині триває найбільша у світі книжкова виставка, де відкрили й український національний стенд. Уперше на престижному міжнародному форумі державу представляв Інститут книги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Відчути Україну", - таке гасло національного стенду. Почути сучасних українських авторів можна просто на місці – досить одягти навушники та клікнути на інтерактивну стіну. Відчути через дотик можна книжку про українських кобзарів, що були сліпцями, також її можна читати англійською або шрифтом Брайеля. Ще можна спробувати на смак рецепти одеської кухні на папері або частування для гостей.

ВідеоНа книжковій виставці у Німеччині відкрили український національний стенд

Пізнати Україну через книгу – у Німеччині триває найбільша у світі книжкова виставка. Відкрили там і український національний стенд. Уперше на престижному міжнародному форумі Україну представляв Інститут книги. 

На книжковій виставці у Німеччині відкрили український національний стенд

Уперше Україну у Франкфурті представляє новостворений Інститут книги. Стенд виріс у розмірах, збільшився і бюджет до 3 мільйонів гривень. На ньому зібрали 15 українських видавництв. "Ми знаємо вже таких велетнів української літератури як Жадан і Андрухович, але багатьох інших письменників ще треба відкривати", - каже віце-президент франкфуртського книжкового ярмарку Тобіас Фос. "Ми можемо представляти Україну не тільки через соняшники і козаків, що дуже важливо теж, але і через наші досягнення у найрізноманітніших сферах", - звертає увагу партнер видавництва "Книголав" Світлана Павелецька.

"Мандрівки Україною", де є і Крим, і Донбас, вже переклали німецькою. Свій протест російській окупації заявляють грузини – цього року почесні гості ярмарку. На їхньому стенді, якраз навпроти російського, роздають протестні флаєри. Акцію на підтримку українських політв’язнів планують і від України.  "Цього року фокус програми у Франкфурті – це правозахисна тематика, у нас будуть читання присвячені Олегу Сенцову, у нас буде захід з Мустафою Джемільовим, який власне і розкриє тему дисиденства, і тему правозахисну", - розповіла керівник міжнародних проектів Українського інституту книги Марія Ковальчук. Твори Олега Сенцова читатимуть у Франкфурті цієї суботи.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

Залиште свій коментар

Вибір редакції