На ношах до суду: підозрюваний у справі про в'єтнамських нелегалів під Києвом заснув на оголошенні рішення про арешт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Василькові під Києвом обирали запобіжний захід для охоронця в’єтнамців-нелегалів.

Романа Нікіфорова, якого підозрюють у незаконному утриманні в рабстві 28 нелегалів-в’єтнамців, до зали суду принесли на ношах. Під час обирання запобіжного заходу він заснув, але суддю та лікарів його стан не переконав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Охоронець, який кілька днів тому примудрявся утримувати в неволі та ще й лупцювати зо три десятки в’єтнамців-нелегалів, нині сам на місці побитого. Його в залу суду не заводять, а заносять. Поліцейські зізнаються, що зле йому стало раптово – коли почув про засідання. "Півгодини тому", - кажуть конвоїри. Такої появи підозрюваного в суді у Василькові ще не бачили.

ВідеоРоман Нікіфоров, якого підозрюють в утриманні в рабстві в'єтнамців, заснув у залі суду

Роману Нікіфорову, якого підозрюють у незаконному утриманні в рабстві 28 нелегалів-в'єтнамців, під час обирання запобіжного заходу стало так погано, що він просто заснув на ношах. Суддю, щоправда, це не переконало, та й лікарі тяжкого стану не зафіксували. Чим закінчилося – далі в ТСН.

Роман Нікіфоров, якого підозрюють в утриманні в рабстві в'єтнамців, заснув у залі суду

Нікіфорову інкримінують тримання людей у неволі: 28 нелегалів поліція знайшла на Київщині у селі Глеваха. Вони скаржилися, що голодні, а згодом виявилося, що їх завезли на територію України ще три місяці тому. Нелегали сподівалися на заробіток, однак ті, хто обіцяв їм роботу, натомість їх ув’язнили, годували погано, а ще й час від часу били та вимагали гроші. Невільники довго боялися, але два дні тому вирвалися з полону, побивши наглядача.

Той тепер лежить на лаві підсудних. Слідчий Віталій каже, що доставили підозрюваного на основі виписки з лікарні, де він був притомний, а лікар сказав, що отримані раніше рани загоюються. "Я вважаю, що це симуляція", - додав він. У засіданні оголосили перерву та викликали швидку допомогу. Медики міряють тиск, температуру, роблять кардіограму та констатують: "Він у свідомості, з життєвими показниками все чудово. Схоже на те, що він спить". Суд розпочинається знову, поведінка підозрюваного судді не подобається. "Свідомо ухиляється від участі в судовому засіданні. Своїми діями імітує сон", - каже суддя.

Мовчання розцінюють, як присутність і згоду з запитаннями суду. Рішення відповідне: запобіжний захід - тримання під вартою без права на заставу. Тим часом адміністративний суд постановив  депортувати в’єтнамців на батьківщину, а поки що відвезти у чернігівські пункти перебування нелегальних мігрантів і чекати, що їм куплять квитки їхні родичі чи посольство. Як ні, Україна буде змушена відправляти за свій рахунок.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції