На новорічне свято на Майдані витратили близько 10 мільйонів гривень

Влада обіцяє ілюмінації, сяючі дерева, світлові фонтани та перших зірок. Крім того - буде лазерне 3-D-шоу.

Влада обіцяє оформлення Майдану на європейському рівні: ілюмінації, сяючі дерева, світлові фонтани. Все це задоволення коштуватиме 10 мільйонів гривень.

На сцені в новорічну ніч виступлять перші зірки Україні.

Вперше в Києві феєрверк триватиме 5 хвилин і відбудеться лазерне 3-D-шоу. Як розповіли "Сегодня" в мерії, об'ємні картинки за допомогою спеціальних проекторів будуть транслювати на будівлі консерваторії.

У минулому році всі витрати на свято коштували 1,7 мільйонів гривень разом зі спонсорськими грошима, в цьому, за оцінками експертів, в 5-6 разів більше. Тільки з кишені киян пішло максимум мільйон гривень. За інше платили інвестори.

Головний атрибут Нового Року - 35-метрова ялинка цього року потягнула з бюджету на 200 тисяч гривень - зелень плюс прикраси. "На неї пішло близько 2 тисячі гілок вартістю від 40 до 60 гривень. Ці деревця забезпечуються за рахунок планової санітарної вирубки і були привезені до нас з Переяслава", - розповіли в прес-службі "Київзеленбуду".

У минулому році ці витрати були більше 300 тисяч гривень. За їх словами, всю нову "геометрію світлового оформлення ялинки" робили рекламодавці за свій рахунок.

Читайте також:

На Новий рік можна випадково придбати ялинку з Чорнобилю

Янукович: намети на Майдані демонтували через "новорічну йолку"

На новорічну ялинку до Януковича наказали зігнати 3 тисячі людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: