На об'єктах "Дніпрогазу" є порушення безпеки

Спеціальний комітет виявив 58 порушень вимог безпеки в системі газопостачання Дніпропетровська.

Вибух у Дніпропетровську
УНІАН
Після трагедії спеціалісти ретельно перевірають дніпропетровську систему газопостачання.
Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Держгірпромнагляд) продовжує вивчати причини, що призвели до вибуху побутового газу в житловому будинку у Дніпропетровську, та здійснювати цільові перевірки спеціалізованих підприємств газового господарства України.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Інформаційний центр Держгірпромнагляду, перевірки магістральних газопроводів, газових колодязів, газорегулювальних станцій і пунктів, а також усіх структурних підрозділів ВАТ "Дніпрогаз” здійснюють три групи, що складаються з фахівців державного нагляду з Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя і Кривого Рогу.

Станом на 15 жовтня перевірено 19 об`єктів. Інспектори виявили 58 порушень вимог безпеки. Для ліквідації виявленої інспекторами передаварійної ситуації викликано аварійні служби “Дніпрогазу”.

Тривають перевірки систем газопостачання правобережних районів міста - Ленінського, Кіровського, Красногвардійського, Бабушкінського, Жовтневого.
Окрім цього, експерти Центру сертифікації та контролю якості будівництва обєктів нафтогазового комплексу Держгірпромнагляду обстежують технічний стан обладнання газорегулювального пункту, через який стався вибух побутового газу у будинку по вул. Мандриківській, 127.

На підставі попередніх оцінок та висновків експертів ухвалено рішення про демонтаж обладнання і проведення технічних випробувань працездатності приладів із застосуванням спеціалізованих стендів.

Сьогодні для участі в роботі експертної комісії прибув керівник проектів Державного науково-дослідного інституту "УкрІНДЖпроект” Дмитро Михайлюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: