На очах у дітей перерізав собаці горло: шкуродеру з Волині обрали найм'якший запобіжний захід

На очах у дітей перерізав собаці горло: шкуродеру з Волині обрали найм'якший запобіжний захід

pixabay.com

Чоловік жорстоко вбив свою приковану ланцюгом собаку.

У четвер, 22 липня, слідчий суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області обрав запобіжний захід підозрюваному в жорстокому поводженні з твариною у присутності малолітні дітей. Про це повідомила пресслужба суду.

Згідно з матеріалами слідства, 16 червня 2021 року близько 18:30 у селі Старий Загорів чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в присутності двох малолітніх дітей кухонним ножем перерізав яремну вену своєму собаці, котрий був на прив’язі. Внаслідок травм тварина загинула.

Прокурор та слідчий просили обрати запобіжний захід підозрюваному у вигляді особистого зобов’язання і суд задовільнив це прохання.

Зазначимо, що цей запобіжний захід є найбільш м’яким і зобов'язує підозрюваного виконувати обов'язки, покладені на нього судом. У разі невиконання їх, підозрюваному можуть обрати більш жорсткий запобіжний захід і накласти на нього штраф від 0,25 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати.

Наразі за скоєне чоловіку загрожує позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Нагадаємо, у Мелітополі кіт став калікою після пиятики господарів, подружжя проломило череп тварині і перетворило його на суцільне криваве місиво.

Наступна публікація