На очах у наречених та гостей весілля в Миколаєві потонув 12-річний школяр

12-річний школяр впав з моста в річку на очах у багатьох людей. Врятувати хлопця намагався лише наречений, який гуляв тут весілля, однак марно.

У суботу, 22 жовтня, в районі пішохідного моста через річку Інгул в Миколаєві потонув 12-річний хлопчик, ученик 6-го класу школи-інтернату №3.

За словами очевидців, школяр переліз через поручні мосту, щоб пройтися по залізній балці. Через кілька метрів він раптово спіткнувся об виступ металевої конструкції, втратив рівновагу і впав у воду.

Трагедія сталася на очах у багатьох людей, зокрема, нареченого з нареченою, які фотографувалися на мосту, та їхніх гостей.

Першим у воду з моста, попередньо роздягнувшись, кинувся наречений. Йому вдалося дістати хлопчика, але, як розповіли потім очевидці, дитина почала буквально топити свого рятівника, хапаючись за все, що попаде під руку, і намагаючись піднятися йому на голову.

Чоловік все ж таки схопив хлопчика за одяг і звалив собі на спину, однак в одну мить той зісковзнув зі спини і пішов під воду.

Відчайдушні спроби чоловіка відшукати дитину в холодній воді виявилися безрезультатними. А окрім нього, жоден зі свідків навіть не спробував щось зробити для порятунку школяра: ані рибалки, які ловили рибу з понтонів, ані роззяви, які перебували на мосту.

Незабаром на місці НП прибули міліція, МНС, і прокуратура. За дві години приїхали водолази, які виявили тіло затонулої дитини.

Як розповіла директор школи-інтернату, де навчався загиблий хлопчик, він був з неблагополучної родини. Батьки на початку навчального року написали заяву про те, що дозволяють своїй дитині самостійно добиратися додому на вихідні, і всю відповідальність за це беруть на себе.

Читайте також:

У Харкові 8-річний хлопчик випав з вікна третього поверху школи

"Швидка" у Миколаєві протаранила пішохода

На дитячому майданчику в Києві підпалили 4-річного хлопчика

Двоє п'ятикласників потонули на екскурсії шевченківськими місцями

Повʼязані теми:

Наступна публікація