На Одещині 5-річний хлопчик серед ночі босоніж гуляв селом: матір шукали майже добу

Матір поїхала гуляти зі співмешканцем.

Понад 20 годин поліція шукала матір 5-річного хлопчика на Одещині. Напередодні малюка вночі побачили випадкові люди, йдеться у ТСН.16:45.

Дитина йшла сама селом босоніж та була напівроздягнена. Хлопчика поліцейські забрали до районної лікарні. Попри свій вік, знайда не говорить, тож розповісти правоохоронцям, чому він опівночі сам ходив селом, не зміг.

"Він розуміє, де перебуває, розуміє, що діти, розуміє, коли його годують, розуміє, коли його звуть, коли до нього звертаються, але в цілому він трошки заляканий", - розповів про стан дитини в.о. головного лікаря Любашівської ЦРЛ Дмитро Фомін.

Копи терміново дали орієнтування на хлопчика і лише на другий день знайшли матір. Вона була геть в іншому селі, а дитину просто замкнула в хаті без води та їжі. Хлопчика оглянули лікарі, а з матір’ю поліція проводить бесіду. Уже відомо, що вона тієї ночі поїхала зі своїм співмешканцем у сусіднє село гуляти.

"Буде штраф близько тисячі гривень. Скоріш за все, буде вирішене питання щодо позбавлення батьківських прав цієї матері", - повідомив т.в.о. начальника Любашівської поліції Олександр Мазуренко.

Відео Блукав босоніж нічним селом: мати лишила 5-річну дитину і поїхала розважатись

На Одещині напередодні малюка вночі побачили випадкові люди. Дитина йшла сама селом босоніж та була напівроздягнена. Хлопчика поліцейські забрали до районної лікарні. Попри свій вік, знайда не говорить, тож розповісти правоохоронцям, чому він опівночі сам ходив селом, не зміг.    

Блукав босоніж нічним селом: мати лишила 5-річну дитину і поїхала розважатись

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів