Перейти до змісту
На Одещині через масове отруєння госпіталізували вже понад 200 осіб

На Одещині через масове отруєння госпіталізували вже понад 200 осіб

Відсьогодні у місті закриті усі ресторани та ринки.

В Ізмаїлі через масове отруєння госпіталізовано вже 201 особу.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

"З початку спалаху кишкової інфекції в лікувальні установи району та міста звернулися 201 осіб, з них 119 - діти (зокрема, двоє - у віці до року). У числі хворих дорослих четверо - жителі села Броска", - написав він.

За словами Абрамченка, поки що причина захворюваності не встановлена.

"Медики стверджують, що за результатами аналізів нічого не висіяли, і припускають вірусологічну спрямованість. Ситуація важка і складна. Вода буде надходити безперебійно. Доза хлору збільшена втричі. Аналізи води хороші", - заявив він.

Також Абрамченко зазначив, що Ізмаїл розгорне додаткові ліжко-місця в класах 9-ї школи, до того ж резервом буде 10-та школа.

"Хворі діти будуть надходити тільки в стаціонар. Станом на суботу, 18 червня, в стаціонарах міста і району є ще близько додаткових 80 ліжко-місць. Потреба в медикаментах (розчинах, крапельницях і так далі) забезпечена повністю", - наголосив мер міста.

Наразі в Ізмаїлі триває побудинковий обхід із дезінфекції туалетів приватного сектору, міська влада вже відкликала з відпусток усіх лікарів.

"Сьогодні закриті всі ресторани, бари, об'єкти торгівлі, ринки, взяті під охорону всі водойми, де є стояча вода", - додав Абрамченко.

Відео В Ізмаїлі п’ятдесят людей із симптомами отруєння звернулися до лікарів

Нагадаємо, напередодні у місті Ізмаїл через масове отруєння шпиталізували десятки людей. Встановити причини раптового спалаху кишкової інфекції поки не можуть. Місто перейшло на карантин.

Станом на 18.00 п'ятниці, 17 червня, в лікарні Ізмаїла і району звернулися 82 людини, з них 57 - діти.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин