Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині четверо підлітків зґвалтували свого однолітка. Мати постраждалого п'ять місяців домагається покарання

Правоохоронці почали розслідування, але досі жодних результатів.

На Одещині жінка домагається покарання для кривдників свого 12-річного сина. Його п'ять місяців тому зґвалтували, коли він повертався зі школи додому. Постраждалий звинувачує чотирьох учнів зі свого навчального закладу. Найстаршому на той момент було 15 років. 

Правоохоронці почали розслідування, але досі жодних результатів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За словами матері хлопчика Сільви Саакян, спочатку сина ґвалтували у кущах, а потім у покинутих будівлях, аби ніхто не почув. Щоб він не пручався і не кричав, застосовували силу.

В одній із закинутих будівель поліція знайшла використані презервативи. Контрацептиви, за словами постраждалого школяра, були і в його кривдників. "Після статевого акту цей презерватив знімався і одягався іншим. Я не уявляє, як це можна", - каже Сільва Саакян.

Відео Жінка домагається покарання для школярів, які зґвалтували її 12-річного сина

П'ять місяців болю, приниження та боротьби за свою дитину. На Одещині жінка домагається покарання для кривдників свого 12-річного сина. Його зґвалтували, коли він повертався зі школи додому. Потерпілий звинувачує чотирьох учнів зі свого ж навчального закладу. Правоохоронці почали розслідування, але досі - жодних результатів.  

Жінка домагається покарання для школярів, які зґвалтували її 12-річного сина

Чому підозрюваних досі немає, матері невтямки. Її син назвав своїх кривдників, вони з однієї школи. Мовляв, ще з минулої осені цькували його, били і принижували. Хлопець боявся про це розказати, адже в одного з підлітків мати вчителює в цій же школі. 

У навчальному закладі журналістам не раді. Так кажуть, що ні агресії, ні булінгу не помічали. У згвалтування старшокласниками не вірять. "Не було у нас такого ще в селі, не можу я повірити. Це болісно для мами і цих я можу зрозуміти тоже. По-перше, потрібно, щоб слідство довело, що це діти були винуваті", - каже в.о. директора Петрівської школи Інна Білоус.

У райвідділу освіти керівницю вдалося застати тільки по телефону. Там сказали, що не мають права говорити про інцидент. 

У матері від слідчих теж мало інформації. Факт згвалтування експертиза підтвердила, а от названі  її потерпілим сином гвалтівники  проходять у справі як свідки. Їхній статус може змінитися, каже речниця поліції. 
"Постала необхідність про проведення комісійної судово-медичної експертизи, яка проводиться тільки у випадках, коли ми отримуємо усі результати попередніх експертиз. Зараз ця експертиза призначена і триває", - каже речник ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська. 

Після інциденту родина змушена були виїхати з села. Хлопцеві довелося пережити численні допити, експертизи та по кілька разів переповідати про пережите. Психологи кажуть, що після тяжкої психологічної травми хлопчик потребує кваліфікованої допомоги.  "Депресивний стан - це найчастіші наслідки, які приводять до спроб суїцидального характеру. Ця агресія і образа на весь світ може перетворитися на таку масову агресію, коли дитина може взяти зброю і карати всіх", - пояснила психологиня Катерина Гольцберг. 

Мати розповідає, що не хотіла травмувати сина зайвим розголосом і  чекала, аби правоохоронці зробили свою роботу. Утім, слідча у приватній розмові заявила, що справа до суду не дійде. Саме тому жінка вирішила звернутися до журналістів. Вона сподівається, що через суспільний резонанс розслідування пришвидшать і винних покарають. 

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції