Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони незаконно вивели земельну ділянку рекреаційного призначення.  

Меру Затоки та голові постійної комісії з земельних питань й головному архітектору м. Білгород-Дністровський вручено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем і умисному перешкоджанні виконанню постанови суду.

Про це повідомляє прокурор Одеської області і заступник Генпрокурора Давід Сакварелідзе в Facebook.

"Сьогодні співробітники прокуратури Одеської області разом з працівниками поліції вручили повідомлення про підозру меру Затоки, голові постійної комісії з земельних питань та головному архітектору м. Білгород-Дністровський. Ці посадові особи підозрюються у зловживанні службовим становищем і умисному перешкоджанні виконанню постанови суду", - написав він.

Правоохоронці встановили, що у вересні-грудні 2014 року вищезазначені особи незаконно вивели з комунальної власності земельну ділянку рекреаційного призначення площею більше 3 гектарів, після чого передали в приватну власність. Цю землю, яка розташована в одному з найперспективніших районів быля самого узбережжя моря, розділили між 66 особами, які так чи інакше пов'язані зі згаданими чиновниками.

"Окремо хочу зазначити, що заборона на забудову рекреаційної території дачними господарствами визначена законодавством України, а постановою суду було заборонено вчиняти будь-які дії з цією земельною ділянкою", - підкреслив Сакварелідзе.

Прокуратура буде звертатися до суду з клопотанням про відсторонення всіх фігурантів цієї справи від займаних ними посад на час проведення слідства, відзначив він.

Нагадаємо, раніше співробітники прокуратури Одеської області спільно з управлінням СБУ затримали дільничного інспектора Біляївського райвідділу міліції за підозрою у хабарництві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції