На Одещині чиновники вкрали понад 1 млн гривень соцдопомоги для малозабезпечених сімей

Протягом кількох років необґрунтовано були оформлені соціальні виплати 17 особам.

В Одеській області правоохоронці викрили злочинну групу, яка привласнила понад 1 мільйон гривень соціальної допомоги, яка призначалася для малозабезпечених сімей.

Про це повідомила прес-служба прокуратури.

"За даними слідства для отримання бюджетних коштів, а саме соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, підозрювані пропонували особам, які зареєстровані та проживають на території району, надати свої персональні дані для оформлення матеріальної допомоги. Слід зазначити, що законних підстав для одержання соцдопомоги ці громадяни не мали", - йдеться в повідомленні.

Після отримання державної допомоги пільговики віддавали половину організатору злочинного угруповання. Протягом декількох років необґрунтовано були оформлені соціальні виплати 17 особам.

Нині трьом членам злочинної групи оголосили підозри у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Серед них колишній начальник управління, чинний начальник відділу та головний спеціаліст.За злочинною схемою "пільговики" після одержання державної допомоги мали віддавати половину організатору злочинного угрупування.

Нагадаємо, під час обшуків керівного складу управління фінзабезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполіції в Київській області виявили документи на підтвердження розкрадання понад 6 млн гривень

Залиште свій коментар