На Одещині директор Національної академії аграрних наук України погорів на хабарі

На Одещині директор Національної академії аграрних наук України погорів на хабарі

На Одещині директор Національної академії аграрних наук України погорів на хабарі

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України

Разом із керівником інституту схопили на гарячому директора дослідного господарства закладу.

В Одеській області директор Національної академії аграрних наук України та керівник дослідного господарства інституту погоріли на хабарі за надання в оренду приміщень закладів.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту захисту економіки Нацполіції України.

"30 травня поліцейські затримали двох посадовців одночасно у момент одержання ними частини неправомірної вигоди", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці з'ясували, що керівник наукового інституту та директор його структурного підрозділу вимагали 15 тисяч доларів за надання в оренду приміщень, що перебувають на балансі закладів для їхньої реконструкції під готель і ведення підприємницької діяльності.

Як зазначається, затримання відбувалося у службових кабінетах здирників під час одержання 20 тисяч гривень, з яких 15 тисяч отримав керівник інституту, а 5 – директор дослідного господарства.

Наразі відкрито кримінальне провадження за хабарництво, тривають обшуки, також встановлюються інші факти одержання посадовцями грошей за вирішення аналогічних питань.

Нагадаємо, раніше на Київщині посадовців Держгеокадастру та сільради спіймали на хабарі у 800 тис. грн. Здирники вимагали гроші за зміну меж земельних ділянок та їхнього цільового призначення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація