Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині двоє немовлят померли від ускладнень після кору

З початку року в регіоні зафіксовано п'ять летальних випадків через кір.

В Одеській області лабораторно підтвердили дві смерті від ускладнень внаслідок захворювання на кір. В обох випадках, які сталися у лютому цього року, померли немовлята.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний. 

ВідеоНа Одещині від ускладнень через кір померло немовля

Це вже підтвердили лабораторно. Планову вакцинацію цій дитині мали зробити у 12 місяців, згідно з календарем щеплень. З початку року по Україні зафіксовано вже шість летальних випадків. Померло чотири дитини та двоє дорослих. Тим часом, хворих на кір, в порівнянні з минулим тижнем більшає. За останні сім днів занедужали вісім сотень людей.

На Одещині від ускладнень через кір померло немовля

За його словами, від пневмонії померла 5-місячна дитина, в якої була важка патологія – синдром Дауна, вроджений порок серця. Захворювання на кір вона підхопила у лікарні, тож обласна влада ініціювала перевірку усіх дитячих стаціонарів з метою встановити, як саме відбувається зараження.

У другому випадку немовля захворіло на кір ще в утробі своєї не щепленої матері. Жінку з діагнозом "кір" наприкінці січня госпіталізували до міської інфекційної лікарні, але вона самовільно покинула медичний заклад. 14 лютого, через дванадцять годин після пологів, дитина померла від вродженої хвороби.

В’ячеслав Полясний зазначив, що на Одещині за останні півроку кардинально змінилася структура захворюваності на кір. Йдеться про захворювання дітей до 1 року та дорослих, які не мали щеплення. Усього з початку 2018 року в регіоні лабораторно підтвердили 5 летальних випадків від ускладнень внаслідок захворювання на кір. Раніше повідомлялося, що в Одеській області циркулює агресивний генотип вірусу кору B3 (Kabul), який провокує ускладнення та високий рівень захворюваності та летальності серед населення. 

Що робити батькам, діти яких контактували з хворими на кір Інфорграфіка
Facebook/Уляна Супрун

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції