Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині хлопець завдав колишній дівчині 19 ножових поранень: нападника відпустили під домашні арешт

Дівчина дивом вціліла.

На Одещині суд відправив під домашній арешт нападника, який ледь не вбив свою колишню дівчину. Він завдав їй 19 ножових поранень. Дівчина вижила дивом, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Кривдник і його жертва живуть у сусідніх будинках. 19-річна Ольга  боїться за своє життя і не виходить із будинку. Дівчина хвилюється, аби він не чатував на неї в темному провулку. 

Тієї ночі, у середині червня, хлопець накинувся на неї з ножем. "Йшов за мною. Як тільки я зайшла у провулок, накинувся на неї. Він кричав, ніби я його зрадила", - згадує жінка. 

Молоді люди зустрічалися, а потім розійшлися. Утім, хлопець не давав колишній коханій спокою. Він дочекався дівчини з роботи і напав просто на вулиці: поранив у шию, спину, обличчя, руки, порізав легеню. Нападника відтягли випадкові свідки.  

Двоє міцних чоловіків ледь відтягли розлюченого молодика від дівчини. Один – тримав нападника, аби не дати йому продовжувати завдавати ударів. Другий викликав швидку і намагався надати потерпілій першу допомогу. "Кров з шиї текла. Ми зрозуміли, що пошкодження важкі. Він пошкодив легені, артерію на шиї", - каже свідок Ігор Крамаренко.

Відео Суд відправив під домашній арешт нападника, який ледь не вбив свою колишню дівчину

Він завдав їй 19 ножових поранень. Потерпіла вижила дивом. Нині нападник та його жертва живуть у сусідніх будинках. Дівчина боїться за своє життя.  

Суд відправив під домашній арешт нападника, який ледь не вбив свою колишню дівчину

Нападника затримали, а на час слідства відправили до СІЗО. Під час судового засідання судді відпустили його під цілодобовий домашній арешт. "Ми з цим категорично не згодні. Буквально на днях внесемо апеляцію на це рішення суду", каже речниця прокуратури Одеської області Інна Верба.

Адвокати парубка намагалися довести, що він був у стані афекту. У прокуратурі упевнені, що він готувався до нападу, а тому прихопив із собою ніж і дочекався, поки колишня кохана повернеться додому. Його підозрюють у спробі умисного вбивства. 

Дівчина чекає наступного судовго засідання і сподівається, що судді повернуть кривдника під варту. 

Кореспондентка ТСН Олена Черняєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції