На Одещині майже п'ять годин рятували новонароджених кошенят, які провалилися у підвал

Рятувальникам довелося зробити велику дірку, щоб дістати тваринок із підвалу

На Одещині майже п'ять годин волонтери та надзвичайники намагалися витягти новонароджених кошенят, які провалились у підвал. Увесь цей час мама-кішка не відходила від дірки, в яку навіть вона не могла пролізти і жалісливо нявчала, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Дворова кицька Маня благає про допомогу — її маленькі діти впали в холодний підвал через невеличкий отвір. Їм кілька днів, вони ще сліпі. 

ВідеоПонад п'ять годин небайдужі витягали новонароджених кошенят з підвалу

Дістати знесилених малюків ні зсередини, ані зовні волонтерам не вдається, тож вони викликають рятувальників. Ті вирішують — котенят визволять, якщо збільшити отвір за допомогою відбійного молотка. Однак, довбати плиту забороняє голова місцевого ОСББ.

"Якщо вдарять разок - воно все посиплеться. Тому я не дозволяю. Не тому що мені кошеня не шкода. Мені шкода людей, які тут живуть", - каже вона.

Волонтери обіцяють — після того як котенят дістануть, власним коштом забетонують отвір. І лише після цього інструмент запрацював. Коли зрізали останні шматки арматури - всередину обережно спускають рятувальника.

Чорні котенята - хлопчик і дівчинка - знесилені, але голосно кличуть маму. Їх відвозять до ветеринарів. Вони кажуть, що ще б пару годин – тваринки просто загинули б. Їх купають та просушують хутро за допомогою звичайного фена. Щоби додати сили, підгодовують спочатку медичним шприцом, потім підпускають до мами.

Пухнастики рАзом із мамою-кішкою побудуть під наглядом ветеринарів іще з тиждень, а потім їх повернуть до рідного двору. До цього часу мають закласти камінням і діру в підвалі, аби туди більше ніхто не провалився.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар