Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поїзди пустили об'їзними шляхами.

На залізничному перегоні біля села Путилівка Великомихайлівського району на Одещині перевернувся вантажний поїзд. Через це рух поїздів у напрямку між Одесою та Києвом призупинено.

"Вантажний потяг, який перевозив зерно та добрива, зійшов з колії. Постраджалих немає. На місці події працює слідчо-оперативна група. Попередньо встановлено, що машиніст потяга перевищив допустиму швидкість руху, в результаті чого вантажний потяг зійшов з колії. 12 вагонів потягу лягли на бік та ще у 12 відірвало ходову частину. На місці аварії хімічних та вогненебезпечних речовин не виявлено", - зазначили в Одеській обласній поліції.

У регіональній філії "Одеська залізниця" уточнили, що аварія сталася о 14:18 на перегоні Іванівка – Веселий Кут, із рейок зійшли 14 вагонів, "унаслідок чого порушено габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух близько 20 пасажирських поїздів організовано альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї ділянки. "Укрзалізниця" просить вибачення у пасажирів за тимчасові незручності й закликає стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях. У зв’язку з аварією також змінено розклад руху низки приміських поїздів. Наразі залізничники роблять усе можливе, щоб забезпечити стабільне приміське сполучення та мінімізувати наслідки транспортної події для графіка руху поїздів".

"Укрзалізниця" також спрямувала два пасажирські автобуси на станцію "Затишшя" для перевезення пасажирів поїзда №65 Москва – Кишинів до прикордонної станції "Кучурган" з Молдовою. 

Змінили організацію руху приміських поїздів на напрямку Вапнярка – Одеса:

Поїзд №6256 Одеса – Вапнярка о 15:05 прибув до Роздільної та вирушив назад за розкладом руху приміського електропоїзда №627 Балта – Одеса.

Поїзд №6257 Вапнярка – Одеса, який вирушив з Вапнярки о 16:41, прибуде на станцію Іванівка о 20:23 і продовжить рух за графіком, якщо буде відкрито рух перегоном Іванівка – Веселий Кут. В іншому випадку за розкладом руху поїзда №6255 зранку вирушить з Подільська до Одеси.

Поїзд №6258 Одеса – Вапнярка вирушив з Одеси о 17:31 до Роздільної. Далі графіком поїзда №6257 о 21:06 вирушить з Роздільної на Одесу.

Поїзд №6271 Балта – Одеса дійшов до станції Перехрестове о 15:13 та їде в напрямку станції Вапнярка, а зранку маршрутом поїзда №6253 вирушить до Одеси.

"П’ятьох пасажирів електропоїздів, які внаслідок затримок могли запізнитися на пасажирські поїзди на станції "Подільськ", посадили в поїзд №23/24 Москва – Одеса, щоб доправити до станції "Помічна", де вони здійснять подальшу пересадку", - зазначили в "Укрзалізниці".
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції