На Одещині повісився п’ятикласник: його самогубство пов’язують з грою "Синій кит"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами друзів дитини, хлопчик говорив їм, що "має повіситися".

П`ятикласник, знайдений 8 березня повішеним у селі Шевченкове Кілійського району Одеської області, захоплювався суїцидальною грою "Синій кит".

Про це повідомив голова Кілійської районної ради Павло Бойченко, передає УНІАН.

"Тільки що спілкувався з учителями та директором школи. Вони опитали всіх друзів загиблого. Друзі розповіли про те, що Вовка (загиблий хлопчик – Ред.) грав у гру "Синій кит", і приблизно два тижні тому розповідав, що досяг уже високого рівня і отримує серйозні завдання", - сказав Бойченко.

За словами підлітків, хлопчик також говорив їм, що "має повіситися". Діти відзначали, що раніше не надали значення словам потерпілого, який характеризувався позитивно, і добре вчився у школі.

Наразі поліція перевіряє інформацію про участь дитини в суїцидальної грі. За даними поліцейських, батьки загиблого також характеризуються позитивно, а інцидент, який стався між дитиною і матір`ю через забруднений одяг, був незначним.

Зокрема, зранку 8 березня 11-річний хлопчик пішов привітати родичів, повернувся о 14.00. Побачивши, що син сильно забруднився, мати його вилаяла, потім пішла на роботу. Коли повернулася додому, виявила сина повішеним у сараї.

Нагадаємо, раніше у Запорізькій області завдяки вчасному втручанню поліції вдалося врятувати дівчину-підлітка, яка виконувала завдання куратора суїцидальної групи смерті. 

ВідеоНа Львівщині дві дівчинки врятували учасника гри "Синій кит"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції