Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині спіймали біля секретного об’єкту шпигуна із російським телефоном

Чоловік неодноразово перетинав державний кордон України.

Силовики затримали поблизу однієї з військових частин Збройних сил України, що дислокується на Одещині, підозрілу цивільну особу, що вела спостереження за секретним об’єктом.

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

"У п'ятницю поблизу однієї з військових частин Збройних сил України на Одещині військовослужбовці затримали підозрілу цивільну особу, що вела спостереження за секретним об’єктом. Попередньо встановлено, що громадянин Ф. є уродженцем Закарпатської області. Мав при собі закордонний паспорт та сім-картку російського мобільного оператора, зареєстровану у м. Калінінград РФ", - зазначили у Генштабі.

Затриманий чоловік неодноразово перетинав державний кордон України.

Для з’ясування мети перебування у безпосередній близькості від військової частини, що охороняється, затриманого передано співробітникам Служби безпеки України.

На території України фіксують цілий спалах активності російських агентів. Ще одна важлива здобич української контррозвідки - російський полковник Валерій Гратов. Людина, яку Москва ще 2014-го року відправила на Донбас розпалювати війну. Наступною мала стати Одещина.

Три роки тому плани окупантів провалилися. Але від планів розбурхати південь України досі не відмовилися. Російський агент їхав через український кордон посилювати загрозу з Придністров'я. І погорів майже на дрібниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції