На Одещині від вибуху петарди 11-річному хлопцю пошматувало пальці на руках та пошкодило очі

На Одещині від вибуху петарди 11-річному хлопцю пошматувало пальці на руках та пошкодило очі

Фото: ТСН.ua

Поліція з’ясовує усі деталі травмування дитини.

На Одещині в руках 11-річного хлопчика вибухнула петарда. Ушкодила чотири пальці, частинки її вп'ялися в живіт та коліно, а пил і гар потрапили в очі. Школяра терміново доправили до лікарні. Медики кажуть, феєрверк був такий потужний, що потерпілий міг залишитися без очей і без рук.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Що руки усі в крові, Сашко помітив не одразу. Каже, здавалось, боліло все тіло. З другом біля гаражів вони намагалися запустити петарду.

"Ми її поставили і я втік у сторону, вона злетіла вгору, ми за нею підбігли і я думав, що вона не вибухне. Мій друг взяв її в руки, потім я у нього взяв, вона почала диміти і вибухнула", - згадує постраждалий Олександр Ярьоменко.

Хлопчик вже добу в лікарні. Йому зашили розірвані петардою пальці, нині лікують очі.

"Турбують очі. Проходимо курс лікування на стаціонарі", - розповідає мама хлопчика Зоряна Ярьоменко.

В руках 11-річного хлопчика вибухнула петарда

В руках 11-річного хлопчика вибухнула петарда

Від гаражів і аж до третього поверху, де 11-річний Сашко живе з мамою та бабусею, досі веде кривавий слід. Гучний вибух увечері біля багатоповерхівки чули чи не всі сусіди. Спочатку і гадки не мали, що так бахнути могла петарда. Ймовірно, хлопець придбав її на ярмарку, який працював тут на день села, припускають однолітки Сашка.

Бабуся Сашка Катерина Ярьоменко каже, онук довго не зізнавався, що сам купив феєрверк, і обурюється, як такий небезпечний товар взагалі могли продати дитині.

Поліція з’ясовує усі деталі травмування хлопчика. Кажуть, у них є питання і до батьків, що залишили школяра без догляду, але більше до продавців піротехніки.

"Питання звісно є, поліція буде перевіряти заклади, де відбувався продаж цієї продукції і чи були дозвільні документи на цей продаж", - зазначив заступник начальника Біляївського райвідділу поліції ГУНП в Одеській області Ігор Страшной.

Правоохоронці вкотре звертаються до батьків, аби ті не дозволяли дітям купувати та бавитися з піротехнікою. Уже невдовзі її буде значно більше в продажу. А отже й зросте небезпека травмування.

Сергій Осадчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація