На Одещині виявили джерело зараження людей сибірською виразкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На виїздах з села поставили блокпости.

На Одещині у селі Міняйлівка п'ятеро мешканців захворіли на сибірку, йдеться у ТСН.16:45.

Інфекція поширилася від одного подвір'я, на якому захворіла корова. Господарка тварини каже, щоби забити тварину звернулась по допомогу до сусідів. Саме їх потім і шпиталізували із симптомами сибірки.

"Прийшла, а корова вже валяється. Попросила хлопця, який йшов вулицею, прийди, будь ласка, переріжемо їй горло, тому що все. І ось від цього пішло. Але в нас все нормально, в дітей нормально. Ми аналізи здали - все нормально. М'ясо їли", - каже господарка зараженої тварини Наталя Бурлак.

ВідеоНа Одещині зафіксували спалах сибірки

До Саратської районної лікарні шпиталізували п'ятьох людей. В одного аналізи підтвердили наявність збудника. Чи знайшли джерело інфекції і чи є ризик розповсюдження хвороби - у прямому включенні ТСН.

На Одещині зафіксували спалах сибірки

Жінка підозрює, що четверо чоловіків та жінка, які різали корову, мали порізи на шкірі. Так інфекція потрапила в організм. Нині п'ятеро людей перебувають в районній лікарні – у однієї людини вже підтверджений збудник сибірки, аналізи решти поки не готові. Загальний стан їхній оцінений як легкої ступені важкості – вони потроху одужують.

На під'їздах до Міняйлівки поставили шість блокпостів поліції. Транспорт у село поки не пускають. А водіїв, які виїздять з села, перевіряють, аби не вивозили м'ясо. У лікарні заспокоюють, що заразитись можна лише від тварини, від людини до людини інфекція не розповсюджується. А селяни хвилюються, що тепер потрібно буде зарізати всю худобу.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції