На Одещині "Беркут" побив арештантів в ізоляторі

Родичі потерпілих стверджують, що арештантів побили. У міліції переконують - жодного ув’язненого пальцем не зачепили.

В ізоляторі тимчасового утримання в м. Роздільна на Одещині бійці спецпідрозділу "Беркут" відлупцювали арештантів.

Про це заявили родичі потерпілих, які звернулися по допомогу до правозахисної організації та у прокуратуру. Натомість у міліції стверджують – спецпідрозділ був, але жодного ув’язненого пальцем не зачепили.

На зустріч з ув’язненими не допускають навіть рідних, щоб це зробити, необхідно отримати дозвіл судді. Судмедексперт, яких мав би оглянути потерпілих і підтвердити чи спростувати факт побиття, досі не приїхав.

Сестра заарештованого Олександра Зайцева демонструє світлини, на яких видно, що її брата добряче відлупцювали лише через те, що йому не сподобалося ставлення адміністрації. Заарештованому вдалося переслати фото їй на мобільний.

"Вони приїхали з етапу і їм одразу ж сказали – ніяких передач і побачень Зайцеву і Чуйкіну. Потім просто відібрали у всього КПЗ воду, чашки, ложки, їсти не давали цілий день. Чуйкін порізав собі вени і здійняв бунт на КПЗ, тому викликали "Беркут", - розповіла сестра ув’язненого Олександра Зайцева.

Після того, як рідні дізналися про побиття хлопців, приїхали до райвідділу і викликали "швидку". Однак медики відмовились їхати, а в міліції їм повідомили, що ніякого інциденту не було. Заарештованих вдалося побачити лише під час судового засідання.

Тітка заарештованого Алла Федотова переконує, що навіть людині, яка не має жодного уявлення про медицину, зрозуміла б, що хлопців побили.

"У них була істерика, вони кричали в залі суду. Я просто у відчаї… Вони кричали судді, що нас сьогодні вб’ють, а вона захлопнула справу, тому що не було потерпілих, і сказала, що це не в її компетенції", - розповіла родичка.

Керівник Роздільнянського райвідділу міліції Василь Сторожук повідомив, що "Беркут" справді приїздив до Роздільної. "Обшук проводили о 12 годині дня, а о 12 ночі виникли проблеми начебто когось побили. Одразу привели фельдшера, він оглянув - нічого не підтвердилося", - сказав керівник райвідділу.

Прокуратура розпочала службову перевірку, щоб з’ясувати, чи працівники міліції не перевищили свої службові обов’язки.

Детальніше про перипетії у ізоляторі райцентру Роздільна дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Під час бунту малолітні в’язні вирвали серце у вчителя

За втечу злочинців на вертольоті судитимуть охоронців

У Тернополі 5 ув'язнених жінок відмовилися від амністії

Відео"Беркут" побив арештантів ізолятора на Одещині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: