На Одещині депутати сільради виділили собі 25 га державної землі

14 депутатів самі собі виділили 25 гектарів землі, яка навіть не належала сільській раді, а вартує ця земля близько 6 мільйонів гривень.

Служба безпеки України порушила кримінальну справу за фактом незаконної передачі однієї з сільських рад Одеської області понад 25 га землі загальною вартістю 6 млн гривень у власність 14 депутатів цієї ж ради в Одеській області.

Справу порушено за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Встановлено, що сільрада безоплатно передала своїм 14-тьом депутатам у власність цю землю, нібито розташовану в межах села.

Депутатам були видані державні акти про право приватної власності.

У ході перевірки встановлено, що земля знаходиться за межами населеного пункту і фактично є державною власністю.

За експертною оцінкою, її вартість складає близько 6 мільйонів гривень. Триває слідство.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Сумської області засудив до позбавлення волі строком на п'ять років 27-річного голови Красносільського сільради та депутата цієї ж сільради, які вимагали хабар в сумі 150 тисяч грн за виділення землі.

А 3 червня минулого року у Криму під час отримання хабара на суму понад 5 млн доларів затримано голову Партенітської селищної ради (Велика Алушта), а також депутата цієї ради.
За 17 га землі вони вимагали хабар у розмірі 6 млн 800 тис. доларів, з них 5 млн 200 тис. доларів вони мали намір привласнити, а 1 млн 600 тис. доларів офіційно сплатити на рахунки Партенітської селищної ради.

Читайте також:

Кримський чиновник сидітиме у СІЗО за хабар

Півмільйоного хабара вимагав голова сільради за півгектара землі (відео)

Хабар для чиновників Броварів - 42 млн. доларів

Послуги голови сільради коштують 75 тис. доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: