На Одещині померла член виборчої комісії

Екстрена допомога жінці, надана членами комісії та людьми, які були на дільниці, виявилася безуспішною.

На дільниці №128 виборчого округу №141, розташованого в селі Свердлово Комінтернівського району Одеської області, раптово померла член виборчкому 55-річна Тетяна Оренянська.

За інформацією окружкому №141, Оренянська представляла у виборчкомі №128 кандидата на пост президента України Віктора Ющенка.

За словами очевидців, екстрена допомога жінці, надана членами комісії та людьми, які були на дільниці, виявилася безуспішною, а викликана машина "швидкої допомоги" прибула після зупинки серця. Лікар "швидкої" припустив, що смерть наступила внаслідок серцевого нападу.

Нагадаємо, це друга смерть на виборчій дільниці в Одеській області на нинішніх виборах. Кілька годин тому в кількох метрах від виборчої дільниці, розташованої в Одеській школі №82, померла 28-річна виборниця. Лікар машини "швидкої допомоги", викликаної на дільницю, не зміг повернути її до життя.

"Нам поки що не вдалося встановити причину раптової смерті", - заявив журналістам завідувач оперативного відділу міської станції "швидкої допомоги" Василь Чеглатонєв.

Читайте також:

В Одесі біля виборчої дільниці померла молода дівчина

Біля виборчих дільниць в Україні померли дві людини

Кількість померлих на виборчих дільницях зросла до чотирьох людей

Голосувати вдома виявили бажання понад мільйон українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: