На одній з ключових вулиць Києва знову відновили рух

Столична влада стверджує, що тепер Дніпровський узвіз можна без проблем експлуатувати 50-60 років.

У вівторок, 23 червня, після завершення робіт зі зміцнення схилу Дніпровським узвозом в Києві був відновлений рух транспорту. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

За словами першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, оперативне виконання робіт стало можливим завдяки узгодженим діям всіх організаторів і виконавців.

"На виконання цієї роботи звичайними темпами пішло б 4-5 місяців, адже це тривала процедура: спочатку розробка проекту, його експертиза, отримання ордеру, а вже потім безпосередньо будівельні роботи. Тут же все зроблено майже за 24 дні", - додав чиновник.

За його словами, гарантійний термін експлуатації укріпленої ділянки схилу складає мінімум 50-60 років. Крім того, Голубченко підкреслив, що столична влада планує зміцнення інших відрізків схилу, а також розширення проїжджої частки Дніпровського узвозу до 4 смуг руху.

Чиновник також додав, що до розширення дороги можна буде приступити в 2010 році, заклавши необхідні кошти в програму соціально-економічного і культурного розвитку Києва.

Нагадаємо, Дніпровський узвіз був закритий на ремонт 1 червня. Передбачалося, що вулиця буде недоступна для транспорту до 1 липня.

Читайте також:

Мешканці М`янми здали 800 кг волосся на ремонт дороги

Україна заплатить за євродороги 40 мільярдів гривень

На Троєщині 12-метровий гейзер з асфальту затопив чотири квартири

У Києві обмежать рух на шести вулицях і Південному мості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: