На одному з енергоблоків Придніпровської ТЕС сталася аварія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сталися викиди димових газів.

Зранку 5 серпня на Придніпровській тепловій електростанції (ТЕС) у Дніпрі сталася аварія. 

Про це повідомили на сторінці ТЕС у Facebook.

Зазначається, що на ТЕС стався викид димових газів тривав протягом 1,5-2 хвилин, потім котел загасили.

"5 серпня 2019 року близько 9 години ранку на ДТЕК Придніпровської ТЕС у результаті технологічного порушення, викликаного ушкодженням труби у верхній частині котла, стався викид димових газів і пари на енергоблоці №10", - йдеться у повідомленні.

5 августа 2019 года около 9 часов утра на ДТЭК Приднепровской ТЭС в результате технологического нарушения, вызванного...

Опубліковано ДТЭК Приднепровская ТЭС Понеділок, 5 серпня 2019 р.
Аварія 5 серпня 2019 року на ДТЕК Придніпровській ТЕС

Увага! Аварія на ДТЭК Приднепровская ТЭС! Сьогодні зранку (5 серпня 2019 року) близько 8:50 на Придніпровській ТЕС був запущений у роботу 10 або 11 енергоблок (дим виходить в одну трубу) і о 8:56 небо вкрилося густим чорним димом. Дим густо йшов зі ВСІЄЇ БУДІВЛІ, в якій розташовані робочі енергоблоки станції та рубки їх керування. Візуально аварія продовжувалась до 10 хвилин, проте викиди були дуже активними та безперечно небезпечними! Чи повідомила про надзвичайну ситуацію містян станція? Чи попередила про небезпеку здоров`ю? Чи проінформувала органи місцевого самоврядування про аварію, аби ті повідомили громаді? Жодного (!) повідомлення, ані офіційного, ані будь-якого іншого ми не знайшли. Пост на межі санітарно-захисної зони, який належить ТЕС, не передає дані з 30.05.2019 року (https://ecoinfo.pro/site/any_points…). Оперативне інформування у випадках аварій могло б убезпечувати громаду від негативного впливу токсичного забруднення, бо ми живемо в промисловому місті, де виробничі потужності підприємств зношені вщент, і постійно знаходимось у зоні ризику. На жаль, констатуємо, що поки можемо розраховувати лише на власні сили. Дивіться камери спостереження на нашому сайті https://www.savednipro.org/pridniprovska-tes-online/, підписуйтесь на Saveecobot та у разі аварій – зачиняйте вікна, вмикайте зволожувачі повітря, робіть вологе прибирання і, без необхідності, протягом декількох годин не виходьте на вулицю.

Опубліковано Save Dnipro Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Нагадаємо, навесні 2018 року на Придніпровській ТЕС сталася масштабна пожежа. Тоді загорівся трансформатор біля високовольтних ліній. Охорона станції викликала рятувальників. Разом із ними на місце прибули і карети швидкої допомоги, ніхто не постраждав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції