Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На окупованому півострові "суд" подовжив арешт фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір"

На окупованому півострові "суд" подовжив арешт фігуранту "справи Хізб ут-Тахрір"

Засідання відбувалося у закритому режимі.

Підконтрольний РФ «Ленінський районний суд» Севастополя залишив під вартою кримського татарина Енвера Сейтосманова, якого підозрюють в участі в забороненій на території Росії організації "Хізб ут-Тахрір".

Про це повідомив адвокат Сергій Легостов, пише "Крим.Реалії".

Сейтосманов залишиться в СІЗО до 7 вересня.

Засідання проходило у закритому режимі. Захист має намір оскаржити рішення.

Під час перебування в СІЗО у Сейтосманова виникли проблеми зі здоров’ям. Адвокат планує відвідати підзахисного найближчим часом і наполягатиме на наданні медичної допомоги.

Відео У Криму партія Хізб ут-Тахрір вимагала припинити анти-ісламську політику в Росії

Загалом у справі так званих "терористів з ісламської організації "Хізб Ут-Тахрір" окупаційна влада Криму зараз тримає в неволі 19 кримців. Торговець квітами, кухар, лікар, правозахисник, кочегар, кілька будівельників: єдине, що поєднує цих людей - це віра. Справи проти кримських татар допомагали організовувати зрадники із кримського управління Служби безпеки України. 

Адвокат Еміль Курбедінов розповів, що "Верховний суд Криму" не мав повноважень для розгляду апеляції, оскільки справу "бахчисарайської четвірки" передали на розгляд у Північно-Кавказький військовий суд.

"Подовження запобіжного заходу фігурантам цієї справи не було підсудне Верховному суду. У нас була інформація, що 28 березня ця справа була передана до Північно-Кавказького військового суду в Ростов-на-Дону. Саме цей суд повинен був розглядати продовження.

Але за клопотанням прокуратури, яка вже затвердила обвинувальний висновок і яка вже не має ніякого стосунку до цієї справи, було розглянуто продовження арешту. Ми вважаємо це істотним порушенням і оскаржуватимемо це рішення у Верховному суді Росії", – заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції