На пам'ятниках у Києві з'явилися синьо-жовті хустки

Активісти оголосили про старт всеукраїнської акції "Прапор", мета якої - закликати українців вивішувати національні прапори.

20 серпня активісти столичних громадських організацій зав'язали синьо-жовті хустки на 19 пам'ятках в центрі Києва.

Як йдеться в повідомленні організаторів акції, таким чином, активісти оголосили про старт всеукраїнської акції "Прапор", мета якої - закликати українців вивішувати національні прапори.

"Ми пошили для маленьких пам'ятників хустки розміром 1,5 х1, 5, а для великих - три метри завдовжки. Зав'язали їх на шию пам'ятників. Для дуже великих скульптур, на які ми не змогли залізти - а це дійсно значні постаті України - Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Лисенко - підготували стрічки, щоб обмотати ними п'єдестал. Ми закликаємо 23 серпня в День Прапора та 24 серпня в День Незалежності кожного українця приєднатися до цієї акції", - розповів координатор ініціативи Артем Соколенко.

Приєднатися до акції можна вивісивши прапор України з вікна власного будинку; зв'язати на одяг або речі хустку або стрічку синьо-жовтого кольору; почепити прапор України на лобове скло автомобіля, в офісі або будинку.

Як відзначають організації, ідея акції - щоб всі жителі України, незалежно від регіону проживання, мови, національності, об'єдналися під одним державним прапором України.

Крім цього, в День Незалежності, 24 серпня, в рамках ініціативи "Прапор" активісти будуть роздавати прапорці перехожим і автомобілістам в Києві і інших містах України, зокрема в Одесі, Ужгороді, Кіровограді, Черкасах, Житомирі.

"І до речі, це перший День Незалежності з президентом Януковичем, і ми підтримуємо нову владу, щоб вона не розгубилася", - додав Соколенко.

Як повідомляється, синьо-жовті стрічки з'явилися на таких пам'ятках в центрі Києва: це пам'ятники Шевченку, Грушевському, Ярославу Мудрому, Княгині Ользі, Засновникам Києва, Петру Сагайдачному, Григорію Сковороді, Івану Франку, Миколі Лисенку, Владиславу Городецькому, Лесю Курбасу, Миколі Яковченку , Козаку Мамаю, Проні Прокопівні та Свириду Голохвастову, персонажу роману Ільфа і Петрова "Золоте теля" Паніковському, коту Пантелеймону, а також скульптури Лев-Водолій (Михайлівська площа) і Самсон (Контрактова площа).

Читайте також:

На Майдані почали ремонт монументу Незалежності

На День незалежності Янукович помолиться за Україну

Київська влада скасувала традиційний салют на честь Дня незалежності

ВідеоНа пам'ятниках у Києві з'явилися синьо-жовті хустки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: