На пам'ятниках у Києві з'явилися синьо-жовті хустки

Активісти оголосили про старт всеукраїнської акції "Прапор", мета якої - закликати українців вивішувати національні прапори.

20 серпня активісти столичних громадських організацій зав'язали синьо-жовті хустки на 19 пам'ятках в центрі Києва.

Як йдеться в повідомленні організаторів акції, таким чином, активісти оголосили про старт всеукраїнської акції "Прапор", мета якої - закликати українців вивішувати національні прапори.

"Ми пошили для маленьких пам'ятників хустки розміром 1,5 х1, 5, а для великих - три метри завдовжки. Зав'язали їх на шию пам'ятників. Для дуже великих скульптур, на які ми не змогли залізти - а це дійсно значні постаті України - Тарас Шевченко, Леся Українка, Микола Лисенко - підготували стрічки, щоб обмотати ними п'єдестал. Ми закликаємо 23 серпня в День Прапора та 24 серпня в День Незалежності кожного українця приєднатися до цієї акції", - розповів координатор ініціативи Артем Соколенко.

Приєднатися до акції можна вивісивши прапор України з вікна власного будинку; зв'язати на одяг або речі хустку або стрічку синьо-жовтого кольору; почепити прапор України на лобове скло автомобіля, в офісі або будинку.

Як відзначають організації, ідея акції - щоб всі жителі України, незалежно від регіону проживання, мови, національності, об'єдналися під одним державним прапором України.

Крім цього, в День Незалежності, 24 серпня, в рамках ініціативи "Прапор" активісти будуть роздавати прапорці перехожим і автомобілістам в Києві і інших містах України, зокрема в Одесі, Ужгороді, Кіровограді, Черкасах, Житомирі.

"І до речі, це перший День Незалежності з президентом Януковичем, і ми підтримуємо нову владу, щоб вона не розгубилася", - додав Соколенко.

Як повідомляється, синьо-жовті стрічки з'явилися на таких пам'ятках в центрі Києва: це пам'ятники Шевченку, Грушевському, Ярославу Мудрому, Княгині Ользі, Засновникам Києва, Петру Сагайдачному, Григорію Сковороді, Івану Франку, Миколі Лисенку, Владиславу Городецькому, Лесю Курбасу, Миколі Яковченку , Козаку Мамаю, Проні Прокопівні та Свириду Голохвастову, персонажу роману Ільфа і Петрова "Золоте теля" Паніковському, коту Пантелеймону, а також скульптури Лев-Водолій (Михайлівська площа) і Самсон (Контрактова площа).

Читайте також:

На Майдані почали ремонт монументу Незалежності

На День незалежності Янукович помолиться за Україну

Київська влада скасувала традиційний салют на честь Дня незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: