На Памірі знайдено тіло українського альпініста

Рятувальники знайшли тіло українського альпініста Олега Монсара, який зірвався з перевалу 31 липня. Двоє інших його товаришів були врятовані раніше.

Знайдено тіло загиблого в горах Таджикистану українського альпініста Олега Монсара.

"Завершено рятувальна операція на Памірі (Таджикистан), в результаті якої було знайдено тіло українського альпініста, який зник 31 липня поточного року", - розповів директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

Він нагадав, що раніше були знайдені двоє українських альпіністів із цієї групи. Один з них знаходиться в лікарні, другий залишився в горах, щоб сприяти рятувальній операції.

Українські дипломати вирішують питання доставки на батьківщину тіла загиблого і перевезення інших альпіністів.

Як повідомлялося, 31 липня на Памірі з перевалу Південний Девлохан зірвався досвідчений київський інструктор Олег Монсар. При зриві супутниковий телефон і дві мотузки впали разом з Олегом.

Група у складі Олексія Ващенко і Алесея Никоненко шукала керівника, однак його так і не знайшли. 7 серпня вони зв'язалися з Міжнародним альпіністським табором під піком Корженевського і повідомили своє точне місцезнаходження.

Лише 12 вертоліт Міністерства оборони Таджикистану виявив українців. Один з них був госпіталізований, другий альпініст відправився з рятувальниками для допомоги в пошуку товариша.

Читайте також:

Українців, які застрягли в горах Паміру, врятували

Українських альпіністів у Памірі ніхто не рятує

Українські альпіністи без їжі та зв'язку застрягли на висоті 4600 м на Памірі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: