Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На параді у Києві представлять танк "Ятаган" з озброєнням зразку НАТО

Він також має високі ходові характеристики.

На параді до Дня Незалежності у Києві 24 серпня представлять танк Т-84-120 "Ятаган", оснащений озброєнням зразків НАТО.

Про це йдеться у повідомленні "Укроборонпрому".

Танк має гармату калібру 120 міліметрів. Це відповідає прийнятому у країнах НАТО стандарту озброєння.

"Ятаган" був розроблений у ДП "ХКБМ ім. Морозова", що входить до складу "Укроборонпрому", та є ефективним рішенням з інтеграції стандартів Альянсу в українську бронетехніку. Для вирішення цієї задачі харківські інженери з нуля розробили новий механізм заряджання, який може працювати з унітарними пострілами натівського стандарту", - йдеться у повідомленні.

Новий механізм заряджання розташований у спеціальному відсіку задньої частини башти і працюватиме за конвеєрним принципом. Відсік відокремлений від екіпажу і має вишибні панелі, що підвищує безпеку тих, хто перебуває у танку. 

"Окрім потужної натівської зброї, "Ятаган" має високі ходові характеристики. Завдяки 1200-сильному дизельному двигуну, 48-тонна машина розганяється до 65 км/год. Питома потужність Т-84-120 складає 26 к.с./т, що значно вище за показники не тільки Т-64, Т-72 чи російського Т-90, але і деяких сучасних танків країн Альянсу.  В цей же час, за захист танка відповідає не тільки багатошарова броня, але і сучасні засоби динамічного захисту "Ніж" та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння", - повідомляють в "Укроборонпромі".

ВідеоЛітаки над Хрещатиком: у столиці відбулась ще одна репетиція параду

Головною вулицею карбували кроки військовослужбовці різних підрозділів, проїхалася військова техніка, а ще відпрацювала свої маршрути авіація. Через репетицію параду центр Києва захлинувся у заторах. Водії скаржилися, що на вулицях ніде не має повідомлень, про перекриття центральної вулиці.

Літаки над Хрещатиком: у столиці відбулась ще одна репетиція параду

Нагадаємо, 20 серпня у Києві відбулася чергова репетиція військового параду до Дня Незалежності. Містом проїхала військова техніка, а в небі пролетіла військова авіація.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції