На Печерських пагорбах в Києві знищують дитсадки

Перший в українській столиці дитячий садок просить захисту від зазіхань на свою територію.

Перший дошкільний заклад в Києві, розташований на Печерських пагорбах, відбивається від зазіхань на свою територію і просить захисту.

Дитячому закладу несподівано змінили власність, забрали з району до міста, звільнили завідувачку. Батьки упевнені - це початок схеми ліквідації раритетного закладу. Через подібну процедуру уже пройшли два сусідні дитсадки.

Поблизу садка йде будівництво. До дитячого майданчика воно розташоване на нечувано близькій відстані. На тому місці, де будують висотку, колись був інший садочок.

Батьки розповідають, що було прийнято рішення передати заклад в пряме підпорядкування місту. Вони стверджують, що це спосіб знищити унікальну пам'ятку – "Палац дитинства" став найпершим подібним закладом в українській столиці.

Чиновники заспокоюють людей - садочок поки що діє, але батьки їм не вірять. Кажуть, на Печерську дитсадків уже практично не лишилося. Тому в травні домагатимуться статусу національного – садочку виповнюється 85 років, і, можливо, це стане єдиною гарантією від зазіхань на ласий гектар із дитячими спальнями та гарними краєвидами.

Кому може бути вигідна ліквідація раритетного дитячого закладу, дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

В Києво-Печерській Лаврі обвалилася стіна

Нові правила виділення землі під забудову

У Києві зносять велотрек

ВідеоДитсадок під загрозою знищення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: