На період карантину українцям спростили процес отримання спадщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб отримати спадщину під час карантину, потрібно здійснити два кроки.

Українцям упродовж запровадженого карантину через поширення нової коронавірусної хвороби COVID-19 спростили процес отримання спадщини. Тимчасово громадяни мають право засвідчити заяву про прийняття спадщини у будь-якого нотаріуса за своїм місцем проживання.  

Про відповідне спрощення процедури повідомили 25 березня у Міністерстві юстиції України.

У Мін’юсті наголосили, аби отримати спадщину під час карантину, потрібно здійснити лише два кроки. Перший - потрібно подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців від моменту смерті особи або на момент оголошення особи померлою. Другий - через шість місяців від дня, коли було відкрито спадщину, отримати свідоцтво про право на неї.

"Під час карантину ви маєте право засвідчити заяву про прийняття спадщини у будь-якого нотаріуса за своїм місцем мешкання, а вже посвідчену заяву надіслати до нотаріуса за місцем відкриття спадщини", - наголосили у пресслужбі Мін’юсту.

Для того, щоб отримати спадщину під час карантину, потрібно виконати два простих кроки. Крок 1. Подати заяву про...

Опубликовано Міністерство юстиції України Среда, 25 марта 2020 г.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції