На Піренеях викрили "тютюнову мафію", до якої були причетні українці: відео

На Піренеях викрили "тютюнову мафію", до якої були причетні українці: відео

На Піренеях викрили "тютюнову мафію", до якої були причетні українці: відео

Фото: ДПСУ

Вихідці з колишнього СРСР вербували на роботу на підпільній тютюновій фабриці в Іспанії львів’ян, які мали досвід у цій галузі.

На Піренейському півострові завершилася спецоперація проти так званої “тютюнової мафії”, під час якої було затримано 29 осіб — громадян Іспанії, Португалії, а також Болгарії та України. Про це повідомили у п’ятницю, 23 липня, у пресслужбі ДПСУ.

Іспанські та португальські правоохоронці загалом провели 125 обшуків, під час яких виявили нелегальне виробництво сигарет та вилучили продукцію, сировину, а також 7 одиниць вогнепальної зброї та отримані злочинним шляхом кошти - 11,5 млн євро.

До спецоперації долучилися правоохоронці Румунії, Словаччини та України.

“Оперативні співробітники Держприкордонслужби України виявили, що вихідці з пострадянського простору вербували на нелегальне виробництво в ЄС мешканців Львівщини, які мають досвід роботи на тютюновій фабриці. Інформація від українських прикордонників допомогла викрити транскордонне злочинне угрупування”, - підкреслили в повідомленні пресслужби.

Підпільну лінію з виробництва сигарет, на якій нелегально експлуатували 12 громадян України, було виявлено в іспанському муніципалітеті Мансанарес. Ще одна лінія була на етапі монтування.

Власне в Іспанії було проведено 28 обшуків та 27 арештів, вилучено 15 млн сигарет та 50,5 тони тютюну. Португальські правоохоронці провели 97 обшуків та 2 арешти, вилучили 2 млн сигарет та 6 центнерів сировини.

Нагадаємо, раніше в Іспанії під час відпочинку раптово загинула 47-річна українка Ірина. Її та 6-річного сина на морі накрила хвиля. 

Наступна публікація