На півдні України людей тероризує Чорна вдова

Отрута каракурта, або Чорної вдови, сильніша, ніж у гримучої змії або скорпіона, розповідають фахівці.

У Херсонській області кількість потерпілих від укусів отруйних павуків каракуртів зросла до трьох осіб.

Постраждала від нападу членистоногого мешканка області розповіла, що працювала на городі, коли її вкусив павук. Спочатку у неї почала боліти рука, потім живіт, а потім ноги.

Від укусу також постраждала дівчинка. У даний час вона перебуває в стані середньої важкості, повідомили медики.

Отрута каракурта, або Чорної вдови, сильніша, ніж у гримучої змії або скорпіона, розповідають фахівці. Ці павуки пересуваються швидко, а нападають непомітно. Те, що людину вкусив каракурт, медики впізнають за яскравими симптомами: отрута цього павука вражає нервову систему. Крім різкою болю, потерпілий відчуває сильний страх. Якщо не надати людині допомогу протягом трьох днів, потерпілий може померти.

Експерти закликають одразу ж звертатися за медичною допомогою у разі нападу павука. Лікарі також рекомендують при можливості негайно припекти місце укусу сірником або сигаретою. За словами ентомолога херсонської санстанції Валерія Клименьтьєва, це значно зменшить вміст отрути, що може потрапити в кров.
Найчастіше каракурти мешкають на пустирях, під камінням. Але можуть оселитися в сараях та інших господарських будівлях. Жителі степових районів найчастіше стикаються з Чорною вдовою. Ентомологи також говорять, що каракурт ніколи не нападає першим. Це захисна реакція. І радять бути більш уважними: не залишати одяг на вулиці, не працювати на городі босоніж.

Зазначимо, що в Україні також почастішали випадки нападу гадюк на людей. Так, від укусу змії в минулому місяці госпіталізували 12-річну дитину.

Читайте також:

У Новій Зеландії тигр загриз доглядача на очах у гостей парку

Ведмідь злякався літньої японки

Три білі тигри загризли чоловіка в зоопарку Сінгапура

У зоопарку дитинча гіпопотама хотіли згодувати тиграм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: