Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На пляжі в Одесі активісти знесли "нахаббуд", який мав стати рестораном

Представники орендаря заявили, що мають дозвіл на будівництво, проте учасники акції засумнівалися у справжності документів.

В Одесі сьогодні активісти знесли велику металеву конструкцію-каркас, встановлену просто на пляжі.

Близько 100 представників низки проукраїнських організацій 6 червня провели акцію з метою "очистити пляжі від самовільного захоплення", передає УНІАН.

Зокрема, активісти громадської організації "Небайдужі" і партії "Національного корпусу" прийшли на пляж, розташований на 10-й станції Великого Фонтану, де комерсанти будують на піску, як передбачається, ресторанно-розважальний об`єкт. Широкий, високий каркас зайняв на пляжі велику площу.

Одеса, пляж_2
Первый городской

Представники орендаря заявили, що у них є дозвіл на будівництво від влади міста, проте учасники акції засумнівалися в його справжності та почали демонтувати зварену конструкцію. При цьому молоді чоловіки використовували кувалди і мотузки. Мотузки прив`язували до верхніх "точок" будови, багато людей одночасно ривками тягнули за мотузку і таким чином виривали частини каркасу.

Упродовж кількох годин активісти розбирали каркас. Учасники акції також зазначили, що пропонували орендарю самостійно демонтувати "нахаббуд", але той не реагував.

Одеса, пляж_3
Первый городской

За сьогоднішньою акцією спостерігала велика кількість відпочивальників. Багато схвалили знесення об`єкта. Також на місце подій прибула поліція.

Під час демонтажу ніхто не постраждав.

У мерії і в поліції того, що сталося, поки що не коментують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції