На похороні Георгія Гонгадзе для уникнення спекуляцій відмовились від світської процесії

16 років журналіста не могли провести в останню путь.

У вівторок, 22 березня, на 16-й рік після вбивства у Києві ховають журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Раніше було ухвалено рішення до останнього не афішувати дату і час поховання тіла Гонгадзе.

Це пов'язано з тим, що родина не мала доступу до всіх фрагментів тіла вбитого журналіста через подання апеляційної скарги захисту Олексія Пукача про своє пожиттєве ув'язнення.

Зокрема, знайдений у 2009 році череп Гонгадзе був речовим доказом у кримінальній справі.

Повідомляють, що о 9:30 тіло Гонгадзе привезуть до церкви на Подолі, яку він за свого життя постійно відвідував. До 12:00 триватиме відспівування, після чого тіло поховають на церковній території.

Проводити відео- і фотознімання заборонили, що було принциповою позицією родини. Також рідні Георгія Гонгадзе відмовились від світської процесії, щоб уникнути спекуляцій. Вдова Георгія Гонгадзе Мирослава і його дві доньки важко переживають поховання.

ВідеоСьогодні у Києві поховають Георгія Гонгадзе

Нагадаємо, що Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Тоді ж у листопаді у лісі на Київщині виявили тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати Гонгадзе.  

Тіло вбитого 16 років тому Георгія Гонгадзе поховають у храмі Миколи Набережного, що належить до Української автокефальної православної церкви. До цього храму Гонгадзе ходив на богослужіння. Там також він хрестив дітей. Неподалік церкви встановлено хрест пам'яті новомученикам землі української – жертвам тоталітарного комуністичного режиму в ХХ столітті. Біля цього хреста планують облаштувати могилу Гонгадзе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: