Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виробники досягли максимальної швидкості розгортання і згортання й безпеки його використання.

Під час навчань на полігоні ЗСУ випробували новий 120-мм мобільний мінометний комплекс "Барс-8ММК".

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Мінометний комплекс створили українські виробники на базі бронеавтомобіля "Барс-8". Бойова машина споряджена автоматизованою системою розгортання та управління вогнем.

За словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, який був присутній на випробуваннях, комплекс може швидко пересуватися до необхідної точки ведення вогню, його комп'ютерна система дозволяє позиціонуватися на місцевості, час підготовки до стрільби з похідного положення – всього 1 хвилина.

Він додав, що ще близько 20 секунд необхідно мобільному комплексу, щоб покинути вогневу позицію, уникнувши відповіді ворога. Турчинов повідомив, що боєкомплект – 60 мін, а екіпаж бойової машини складається всього з трьох осіб.

Секретар РНБО зазначив, що виробники вирішили кілька завдань під час розробки цього комплексу – зокрема, досягли максимальної швидкості розгортання і згортання, здатності мобільно пересуватися бездоріжжям, можливості вразити ціль з високою точністю, і, головне, - безпеки його використання.

Нагадаємо, конструкторське бюро "Луч" показало відео випробування української крилатої ракети, під час якого вона успішно вразила ціль на відстані 100 кілометрів. Випробування відбулись на півдні України в Одеській області.

ВідеоНа полігоні ЗСУ випробували нову вітчизняну зброю і техніку

Її проінспектував секретар РНБО Олександр Турчинов. Це, зокрема, безпілотник, здатний проводити розвідку, координувати вогонь та забезпечувати стійкий від ворожого впливу зв'язок на глибині до 200 кілометрів. Інший безпілотник несе фугасний або термобаричний бойовий заряд та точно вражає цілі в глибокому тилу ворога. 

На полігоні ЗСУ випробували нову вітчизняну зброю і техніку

Залиште свій коментар

Вибір редакції