На польсько-українському кордоні утворилася 7-кілометрова черга

Напередодні великодніх свят на українсько-польському кордоні утворилася величезна черга з вантажівок, які стоять вже більше 18 годин.

У п’ятницю, 2 квітня, на українсько-польському кордоні на КПП "Дорогуськ-Ягодин" утворилася 7-кілометрова черга, в якій вже більше 18 годин стоять 320 вантажівок.

За ніч співробітники митниці пропустили 230 вантажних машин, а пропуск легкових автомобілів і автобусів проходить без ускладнень.

Тим часом державна прикордонна служба ухвалила рішення під час Великодня та поминальних днів запровадити спрощений режим перетину кордону для мешканців прикордонних районів.

Рішення про спрощений перетин кордону, у тому числі й поза пунктами пропуску, буде ухвалюватися на підставі письмових звернень органів місцевого самоврядування за узгодження із прикордонними службами сусідніх держав.

Наприклад, згідно з поданими на сьогодні заявками, через українсько-російський кордон у спрощеному порядку будуть пропущені близько 3,3 тисячі людей, а через українсько-молдовський - близько 2 тисяч.

Читайте також:

Українське село на Донеччині попросилося до Росії

В автобусі "Київ-Стамбул" перехопили рекордну партію доларів

"Укрзалізниця" призначила до великодніх свят 36 додаткових потягів

Великодній стіл-2010 подорожчав на 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: