Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будинок загорівся доки мати з 5-річною донькою працювала на городі.

У Полтавській обалсті в селі Мартинівка 10-річний хлопчик врятував з палаючого будинку трьох маленьких братиків.

Про це повідомили у прес-центрі МВС.

Зазначається, що пожежа виникла у приватному житловому будинку в селі Мартинівка Гадяцького району, де мешкають жінка з п'ятьма малолітніми дітьми.

Доки мати з 5-річною донькою Оленкою працювала на городі, четверо її синів були в будинку. Двоє з них, 4-річний Андрій та 3-річний Олексій, затіяли небезпечну гру із сірниками й підпалили речі у шафі.

"Відчувши запах диму, 10-річний брат Богдан побіг у кімнату до шафи, з якої валував дим, витягнув звідти переляканого Олексія. Виніс його й розгубленого Андрія на вулицю. І повернувся до задимленого охопленого вогнем будинку, де у дальній кімнаті спав наймолодший 1,5-річним братик Ігор", – йдеться у повідомленні.

Коли всі брати були у безпеці, Богдан побіг до матері. Жінка кинулася до хати, але врятувати щось із майна вже не могла – старий дерев'яний будинок за лічені хвилини був повністю охоплений полум'ям.

У МВС повідомили, вогонь загасила місцева пожежна команда одного з місцевих підприємств, що була найближче до місця виклику. Вогнеборці були вражені рішучістю десятирічного рятувальника.

Нагадаємо, на Тернопільщині під час пожежі 9-річний хлопчик врятував своїх малолітніх сестру та брата.

"Неабияку сміливість та героїзм при пожежі проявив 9-річний син власниці будинку. Малюк, поборовши свій страх, вивів із задимленого приміщення братика та сестричку, та повідомив про подію дорослих, які перебували на той час у літній кухні", – повідомили у ДСНС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції