Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині 52-річна жінка померла від правця. Вони звернулась до лікарів на 8 день після травми

Ймовірно, жінка не зробила щеплення вчасно.

У Полтавській області від правця померла 52-річна жінка. У неї не було щеплення. Про це повідомляє Центр громадського здоров`я МОЗ України на сторінці у соцмережі Facebook.

"Жінка з Полтавщини звернулася за медичною допомогою 1 січня, на восьмий день після отримання травми. У хворої серед симптомів були спазм лицьових м’язів, ригідність м’язів шиї, утруднення дихання", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, її шпиталізували у той же день. "Інформації про щеплення у жінки не було. Хірургічне оброблення рани проведено в повному обсязі", - додали в ЦГЗ.

Зазначається, за 11 місяців 2019 року в Україні зареєстровано 15 випадків правця, з яких один летальний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у селі Космирин на Тернопільщині медики чотири тижні рятували життя 3-річного хлопчика. Дитині діагностували правець після того, як вона подряпала ногу. Хлопчик не був вакцинований через релігійні переконання батьків. 

Довідка: правець – захворювання, що передається при контакті зі спорами бактерій Clostridium tetani, які живуть у ґрунті та кишковому тракті тварин.
Інфікуватися правцем можна при потраплянні бруду у рану або поріз, внаслідок укусів тварин чи травмування гострими предметами, уламками деревини. Від людини до людини це захворювання не передається.

Відео Лікарі на Тернопільщині рятують 3-річного хлопчика, який захворів на правець

Дитині діагностували правець після того, як вона подряпала ногу. Хлопчик досі у тяжкому стані, на штучній вентиляції легенів. Дитина не була вакцинована. Через релігійні переконання батьки вирішили не робити сину щеплення. Нині батько родини забороняє лікарям розповідати про перебіг хвороби в малого.  

Лікарі на Тернопільщині рятують 3-річного хлопчика, який захворів на правець

Залиште свій коментар

Вибір редакції