На Полтавщині чоловік прикував хлопця ланцюгом, щоб відлякати злодіїв

Тепер йому за незаконне позбавлення волі людини йому загрожує до 5-ти років ув'язнення.

На Полтавщині 16-річний хлопець цілу ніч просидів на вулиці, прикутий ланцюгом. До таких виховних методів удався 40-ка річний односелець. Йому здалося, що хлопчина міг у нього щось украсти. Разом із родичем чоловік затягнув хлопця до себе у двір, одягнув на шию ланцюг і наказав так сидіти до ранку, аби наочно продемонструвати дачним крадіям, що його дворище слід оминати.

"Телефон сина не відповідав, його не було ні в міліції, ані в лікарні. Зі знайомих теж ніхто не бачив. Усю ніч не знала де дітися, аж удосвіта Віктор прийшов брудний, синій від холоду, та ще й із двометровим ланцюгом на шиї", - каже мати хлопця.

Сам потерпілий юнак розповів, що повертався з магазину додому, коли його перестріли троє чоловіків. Без пояснень на нього посипалися звинувачення в крадіжках із дачних ділянок. Чоловіки силою заштовхали його на дворище, де господар зняв із собаки ланцюг і затягли його на шиї Віктора.

Цілу ніч бранець намагався звільнитися, але розірвати ланцюг не виходило. Лише під ранок йому удалося знайти слабку ланку наприкінці ланцюга.

Коли правоохоронці зайшли до помешкання кривдника - чоловік почав виправдовуватися - він лиши провчив крадія. Але що саме хлопець у нього поцупив - відповісти не зміг, мовляв, одного покарав, щоб інші знали. А те, що під гарячу руку трапився невинуватий, його не обходить.

"Прив'язали до шиї, так як не придумали куди його ще можна прив'язать. Закручували ми його ключами, на два болта скрутили на шию і до січкарні прив'язали.Вже ці злодії, які займаються чорними металами - вони вже нас дістали сильно", - розповів підозрюваний.

Чоловік навіть не збирається вибачатися перед хлопцем і з задоволенням свідчить правоохоронцям.

Правоохоронці пояснюють, оскільки підозрюваний уже не раз мав проблеми із законом - умовним покаранням навряд чи відбудеться. За незаконне позбавлення волі людини йому загрожує до 5-ти років ув'язнення.

Нагадаємо, минулого року мешканець російського селища Селиваніха в Краснодарському краю посадив дружину на ланцюг після того, як вона попросила дати їй розлучення.

Читайте також:

Чоловік посадив дружину на ланцюг, щоб вона не подала на розлучення

У Харкові пенсіонер прикував себе до пам'ятника

В Одесі доведений до відчаю офіцер прикував себе ланцюгами до КПП

ВідеоПомста дачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: