На Полтавщині чоловік вижив після того, як його серце пробила арматура

Про своє пробите серце Григорій Романенко дізнався кілька днів тому від журналістів. Два тижні лікарі не говорили, намагалися не хвилювати хворого.

Після того, як товстий арматурний спис пробив чоловікові серце, той залишився живим. Зусиллями  медиків 55-річного Григорія Романенка з Полтавщини повернули до життя і вже поставили на ноги. Тепер у медиків інша проблема - як втримати непосидючого хворого у лікарні, щоби він пройшов увесь курс реабілітації.

Конструкцію із арматурними стрижнями на селі зазвичай використовують для чищення взуття, утім цього разу предмет побуту ледь не позбавив життя господаря. Григорій Романенко пішов по воду і перечепився через конструкцію і впав на неї. 

За словами сина потерпілого, у шоковому стані батько підвівся й зайшов на східці, де й знепритомнів. За 4 хвилини приїхала швидка. Коли потерпілий був без жодних ознак життя, а препарати не допомагали, і навіть рідні втратили надію, потужним ударом в груди фельдшер швидкої таки примусила запрацювати поранене серце. 

Операція тривала близько години, на підмогу лікарі викликали хірурга з Полтави. Поранення було дуже серйозне, арматура зайшла в грудну клітину на 8 сантиметрів. 

"Складність операції у тому, що  це поранення саме правого шлуночка і доступ до нього затруднений, тому, що треба розвернути серце і в цей час на працюючому серці необхідно накласти шви", - розповів завідувач хірургічним відділенням Машівської ЦРЛ Володимир Панасенко.

Про своє пробите серце Григорій Романенко дізнався кілька днів тому від журналістів. Два тижні лікарі не говорили, намагалися не хвилювати хворого.

Нині стан хворого медики розцінюють як післяінфарктний, кажуть треба берегтися, натомість,  чоловік хизується: окрім шраму під серцем про травму ніщо не нагадує. 

Зараз Григорій Романенко лічить дні до виписки, хоче власноруч пошматувати злощасну арматуру у дворі, і зізнається, що йому прикро , що він сам встановлював її.

Нагадаємо, нещодавно лікарям індійського міста Ранчи вдалося врятувати життя дитині, яка впала з четвертого поверху і напоролася на будівельну арматуру.

Читайте також:

Американські хірурги повністю пересадили обличчя 25-річному чоловікові

Китаєць 4 роки жив з 10-сантиметровим ножем в голові

Поранений в голову італієць вичихав кулю через ніс

ВідеоПісля того, як арматурний спис пробив чоловікові серце, той залишився живим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: