Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Полтавщині хочуть позбавити прав на дитину матір знайденого на узбіччі малюка

Батько дитини каже, що дружина «десь бомжує» в Харкові.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про невиконання батьківських обов’язків стосовно факту виявлення на узбіччі дороги візочка з однорічною дитиною. Батько якої розповів про обставини цієї ситуації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік  пояснив, що довірив сина своєму другові та пішов підзаробити, коли йому запропонували таку можливість. Друг мав відвезти маля до його дому, однак через сильне сп’яніння впав і заснув просто на вулиці, а візочок із дитиною простояв на узбіччі автодороги близько години. Батько твердить, що тепер вважає це своєю провиною та обіцяє більше не повторювати подібної помилки, а ретельніше доглядати за сином.

ВідеоНа Полтавщині п'яний чоловік загубив візочок з малям друга, а сам заснув на дорозі

Перевірка за фактом виявлення в небезпеці дитини засвідчила, що батько справді піклується про сина: розвиток дитини адекватний її віку, вона сита і доглянута, вдома створені належні умови. Однак матері біля маляти немає, бо вона за дитину не дбає. «Десь бомжує у Харкові», - пояснив батько хлопчика.

Як повідомлялося, візочок з однорічним малям на узбіччі дороги знайшли перехожі на Полтавщині. Батьків поряд не було, тож люди негайно повідомили про знахідку поліції, працівники котрої передали дитину до лікарні.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції